Stala se škoda – co teď?

Povinné ručení – viník

 1. V první řadě událost nahlásit na základě záznamu o nehodě (podepsaného oběma účastníky) nebo potvrzení od policie a to telefonicky, vyplněním online formuláře nebo písemného formuláře (ten zaslat na e-mail:  registrace@slavia-pojistovna.cz nebo poštou).
 2. Formou sms pojistník obdrží číslo pojistné události do 24 hodin (sdělíme ho taky na infolince).
 3. Následně je nutné doložit doklady: kopii VTP, kopii řidičského průkazu, kopii záznamu o nehodě (poštou, přes pobočku nebo na e-mail: lpu@slavia-pojistovna.cz, nutné do předmětu mailu uvést číslo PU).

Povinné ručen  – poškozený

 1. V první řadě událost nahlásit na základě záznamu o nehodě (podepsaného oběma účastníky) nebo potvrzení od policie a to telefonicky, vyplněním online formuláře nebo písemného formuláře (ten zaslat na e-mail: registrace@slavia-pojistovna.cz nebo poštou).
 2. Formou sms poškozený obdrží číslo pojistné události do 24 hodin (sdělíme ho taky na infolince).
 3. Po přidělení čísla PU, bude poškozeného kontaktovat pracovník ohledně nafocení technikem, pro urychlení je možné zavolat na infolinku a technika objednat telefonicky.
 4. Následně je nutné doložit doklady: kopii VTP, kopii řidičského průkazu řidiče, kopii záznamu o nehodě, žádost o rozpočet s číslem účtu NEBO fakturu s plnou mocí (poštou, přes pobočku nebo na e-mail: lpu@slavia-pojistovna.cz, (nutné do předmětu mailu uvést číslo PU).

Havarijní pojištění/čelní sklo

 1. V první řadě událost nahlásit telefonicky, vyplněním online formuláře nebo písemného formuláře (ten zaslat na e-mail: registrace@slavia-pojistovna.cz nebo poštou).
 2. Formou sms poškozený obdrží číslo pojistné události do 24 hodin (sdělíme ho taky na infolince).
 3. Následně je nutné doložit doklady: kopii VTP, kopii řidičského průkazu řidič, žádost o rozpočet s číslem účtu NEBO fakturu s plnou mocí, v případě čelního skla fotodokumentaci (poštou, přes pobočku nebo na e-mail: lpu@slavia-pojistovna.cz, nutné do předmětu mailu uvést číslo PU).

Jiný druh pojištění

 1. V první řadě událost nahlásit vyplněním příslušného písemného formuláře dle druhu pojištění (ten zaslat na e-mail: registrace@slavia-pojistovna.cz nebo poštou).
 2. Formou sms poškozený obdrží číslo pojistné události do 24 hodin (sdělíme ho taky na infolince).
 3. Následně je nutné doložit doklady na základě výzvy, kterou zašle likvidátor poštou: poštou, přes pobočku nebo na e-mail: lpu@slavia-pojistovna.cz, nutné do předmětu mailu uvést číslo PU.
 4. V případě nutnosti nafocení technikem, bude poškozeného kontaktovat pracovník pojišťovny.
Zde se zobrazí výsledky vyhledávání